Whatsapp Destek
Anasayfa / Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Okuldan mobil uygulaması bir BT Kurumsal Bilişim Hizmetleri A.Ş. iştirakidir.

BT Kurumsal Bilişim Hizmetleri nitelikli mühendis ve danışman kadrosu ile 5 senedir faaliyet göstermekte ve başlıca, Turkcell, Türk Telekom, Pirelli Türkiye, Bocchi olmak üzere birçok global firmaya yazılım teknolojileri tedarik etmektedir.

Okuldan mobil uygulamasının AR-GE ekibi grup firmaları arasında yer alan Jettnet Bilişim Hizmetleri A.Ş tarafından Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde yapılmakta, satış ve pazarlama faaliyetleri ise İstanbul ofisinden yürütülmektedir.

Okuldan mobil uygulaması satış ve pazarlama tarafında uzun yıllardır okul öncesi eğitim konusunda sahada aktif yer alan “Anaokulları Burada” ile çalışmaktadır.

Okuldan mobil uygulaması teknik yeterlilik ve satış pazarlama gücü ile birlikte, Boğaziçi Üniversitesi Temel Eğitim bölümü öğretim görevlisi ve Neşeli Fikirler’in kurucusu Canan Tayanç’tan alınan danışmanlık ile projenin akademik tarafını güçlendirmektedir.

Bu bağlamda (okuldan) anaokulu mobil uygulamamız, günümüz teknolojisinin imkanlarından faydalanarak veli, öğretmen ve okul iletişimde velileriniz ile kesintisiz iletişim kurma özgürlüğünü, siz değerli okul öncesi eğitim kurumlarına sunmayı amaç edinmiştir.

Okulunuza vizyon kazandıracağına inandığımız OKULDAN mobil uygulamamızı tanımanız ve sizlere nasıl faydalı olacağımızı anlatabilmek için okulunuzu bizlerle iş birliği içerisinde çalışmaya davet ediyoruz.


Okuldan Ekibi