Yoklama ve Çocuk Teslimi

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulamasının Yoklama özelliği ile değerli sınıf öğretmenlerimiz her sabah çocuklarınızı teslim aldığında yoklama yaparak her bir öğrenciyi Okuldan Anaokulu Mobil Uygulama üzerinde geldi / gelmedi olarak işaretler.

Medya Paylaşımı

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması Medya Paylaşımı özelliği ile sınıf içinde ve etkinliklerde çekilen fotoğraf ve videolar kapalı devre olarak sadece ilgili velilerin ulaşabileceği şekilde paylaşılır.

Okul İletişim Defteri

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması, okul iletişim defteri kullanımını tamamen elektronik ve mobil hale getirir ve öğretmenlerin istedikleri yerden mobil olarak bu bilgileri doldurmasını sağlar...

Mesaj Yönetimi

Okuldan Mesajlar, üzerinden öğretmen ve okul yöneticileri ile anlık iletişim kurabilirsiniz. Üstelik tüm yazışmalar kayıt altında olur, kaybolmaz, telefon değiştirseniz bile sizinle birlikte gelir.

Programlar ve Bültenler

Anaokulları mevcut düzende aylık olarak her gün çocuklar için yapılan yemekler ve ara öğünlerin bir programını çıkartır. Ayrıca her bir sınıf için ders ve etkinlik programlarının listesi, dönemsel olarak yayımladıkları bültenler...

İlaç Hatırlatma

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulama ilaç hatırlatma özelliği sayesinde çocuğunuzun hangi günler, hangi saatlerde ilaç kullanması gerektiğini cep telefonunuz ile kayıt altına alabilirsiniz.

Canlı Yardım

Okuldan uygulaması ile sizlere bir çok kolaylık sunmayı hedefliyoruz ve bunu olabildiğince kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Ancak hepimizin zaman zaman desteğe ihtiyacı oluyor. Bazı eylemlerin nasıl yapılması gerektiğini birilerine sormak durumunda kalıyoruz.

Yönetici Mobil Uygulaması

Siz değerli okul yöneticilerimizin, yoğun bir tempoda çalıştığını, bir çok konuya yetişmek zorunda olduğunuzu, kontrol edecek ve yönetecek işlerin ne kadar fazla olduğunu çok iyi biliyoruz.

Muhasebe Sistemi

Okulunuzu doğru yönetmek için muhasebe, finans, gelir gider dengesi, karlılık, nakit akışı gibi kavramları da kontrol altına almanız gerekmektedir.Velileriniz ile olan iletişim içerisinde, onlardan alacaklarınızı bir düzen içerisinde takip etmek, ödeme hatırlatmaları yapmak...

Anket

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması içerisinde bulunan Anket modülü ile, ücret ödeyerek diğer şirketlerden satın alacağınız anket hizmetlerinde bulabileceğiniz her şeyi, hatta daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.