Sık Sorulan Sorular

Okul hesabımızın aktive edilmesi ne kadar sürer?

Satış danışmanlarımız ile işlemleri tanımladıktan hemen sonra, dakikalar içerisinde hesabınız aktif duruma gelecektir.

Sistemi nasıl kullanabileceğimize ilişkin bir eğitim süreci olacak mı?

Satış danışmanlarımız kurulum anında ve sonrasında ekranların nasıl kullanılacağını ve sistemin genel olarak nasıl işleyeceğini detaylı olarak anlatacaktır.

Destek almamız gereken durumlarda ne yapmalıyız?

Destek telefonlarımızı aradığınızda, ekibimiz hızlı bir şekilde size yardımcı olur, gerektiğinde yerinde ziyaret ya da eğitim programlanır.

Veliler mobil uygulamaları nasıl kuracaklar?

Veliler Android market ya da Apple store üzerinde "Okuldan" yazarak arama yaptıklarında listelenecek "Okuldan Veli" uygulamasını kurabilirler.

Velilere şifreleri nasıl ileteceğiz?

Yönetim panelimiz üzerinde her bir veli ya da öğretmen kayıt ettiğinizde, kendilerine tüm hesap bilgileri ve parola SMS ve e-posta ile sistem tarafından otomatik olarak gönderilir.

Veliler ya da öğretmenler şifrelerini unuturlarsa ne yapmalılar?

Veli ve Öğretmen mobil uygulaması üzerinde şifremi unuttum butonuna tıklayarak yeni şifrelerinin telefonlarına SMS olarak gelmesini sağlayabilirler.

Öğretmen ve veli arasında iletişim uygulama üzerinden nasıl sağlanacak?

Öğretmen ve veli kendi aralarında anlık olarak uygulama üzerinden dilediği zaman mesaj gönderebilir. Ayrıca öğretmenin gerçekleştirdiği tüm eylemler velilere bildiri olarak düşecektir.

Acil bir durumda sistem nasıl çalışır?

>Normal mesaj türünün dışında "Acil Durum" mesajını kullandığınızda veliye bildirim Acil Durum başlığı ile gelir ve buna ek olarak mesaj SMS olarak da iletilir.

Aynı okulda birden fazla çocuğum var, görebilir miyim?

Evet aynı okulda birden fazla çocuğunuzun olması durumunda, mobil uygulamada çıkış giriş yapmadan, çocuk profilleri arasında hızlıca geçiş yapabilir, her iki profile ait bildirileri ise anlık olarak alabilirsiniz.

Velilerden görüş, öneri ve değerlendirmeleri nasıl alabilirim?

Veliler, mesaj, puanlama, ve anket sayfaları ile yönetimin tanımladığı kapsam dahilinde geri bildirimlerde bulunabilirler, yöneticiler mobil uygulama ile bu sonuçlara anlık olarak istediği yerden ulaşabilir.

Velilerden alınması gereken izinleri nasıl yöneteceğiz?

Yönetim panelinde belli bir sınıf ya da tüm okul için oluşturacağınız izin talepleri velilerin mobil uygulamasına anlık bildiri olarak düşecektir.

Günlük iletişim defterinde yaptıklarımızı bu uygulama ile yapabilir miyiz?

Evet, daha önce defter üzerinde işaretlediğiniz her bir öğrencinin günlük iletişim detaylarını öğretmenler mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman ve yerde gerçekleştirebilirler. Veriler doldurulduğunda velilere cevaplara ilişkin anlık bildiri gönderilerek veli mobil uygulaması üzerinden görüntülenmesi sağlanır.