fbpx

Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Okuldan mobil uygulaması bir Jettnet Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi iştirakidir.

Jettnet Bilişim Hizmetleri nitelikli mühendis ve danışman kadrosu ile 5 senedir faaliyet gösteren ve başlıca, Turkcell, Türk Telekom, Pirelli Türkiye, Bocchi gibi birçok uluslararası firmaya yazılım teknolojileri tedarik eden ve öncesinde 13 yılı aşkın yazılım deneyimi ile BT Kurumsal Bilişim Hizmetlerinin mirasını devam ettiren köklü bir teknoloji şirketidir.

Working Graphics
  • Okuldan mobil uygulamasının AR-GE ekibi grup firmaları arasında yer alan Jettnet Bilişim Hizmetleri A.Ş tarafından Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde yapılmakta, satış ve pazarlama faaliyetleri ise İstanbul ofisinden yürütülmektedir.
  • Okuldan mobil uygulaması satış ve pazarlama tarafında uzun yıllardır okul öncesi eğitim konusunda sahada aktif yer alan “Anaokulları Burada” ile çalışmaktadır.
  • Okuldan mobil uygulaması teknik yeterlilik ve satış pazarlama gücü ile birlikte, Boğaziçi Üniversitesi Temel Eğitim bölümü öğretim görevlisi ve Neşeli Fikirler’in kurucusu Canan Tayanç’tan alınan danışmanlık ile projenin akademik tarafını güçlendirmektedir.
  • Bu bağlamda (okuldan) anaokulu mobil uygulamamız, günümüz teknolojisinin imkanlarından faydalanarak veli, öğretmen ve okul iletişimde velileriniz ile kesintisiz iletişim kurma özgürlüğünü, siz değerli okul öncesi eğitim kurumlarına sunmayı amaç edinmiştir.
  • Okulunuza vizyon kazandıracağına inandığımız OKULDAN mobil uygulamamızı tanımanız ve sizlere nasıl faydalı olacağımızı anlatabilmek için okulunuzu bizlerle iş birliği içerisinde çalışmaya davet ediyoruz.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun !

Okuldan uygulamasının Okulunuz için özelleştirilmiş şekilde oluşturulan uygulama için ücretsiz Demo talebinde bulunun.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?