fbpx

Seo Hizmeti

SEO Hizmeti

  • Rekabet Analizi
Dijital pazarı, bize özel yöntemlerle araştırarak işletmeye en uygun ve arama motorları tarafından en çok verim alabileceğimiz anahtar kelime havuzunu oluşturuyoruz.
  • Her Sayfa İçin SEO Optimizasyonu ve Meta Etiketleri Kontrolü
Arama motorlarındaki anahtar kelime ile bağlantılı olan sayfaların uyumlu olmasını sağlayıp hedeflediğimiz kelimelerden daha fazla geri dönüş almanızı sağlıyoruz. Yine her sayfa için title(başlık), description(açıklama) ve keywords(anahtar kelime) etiketlerini SEO uyumlu bir şekilde düzenliyoruz.
  • Görsel SEO, Etiket ve Tema Optimizasyonu
Tema içerisinde kullanılmayan veya fazla yer kaplayan dosyaları düzenliyor, sayfalarda kullanılan görsellerin arama motorları için uygun olmasını sağlıyor ve her sayfa için h1,h2 vb. etiketlerin SEO’ya uyumlu bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.
  • URL ve 404 Sayfa Denetimi
Kullanılan URL’ lerin SEO uyumlu ve anlamlı ifadeler olmasına dikkat ediyoruz ve gerekli 404 sayfalarının yönlendirmesini yapıyoruz.
  • Bunlara Ek Olarak
Robots.txt ve Sitemap.xml dosyalarını web siteye göre optimize ediyoruz.
Açılış sayfası ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeye çalışıyoruz.
Domain, Hosting ve Baclink analizi yapıyoruz.
İçerik kod oranını sayfalarınız için düzenlemeye çalışıyoruz.
E-ticaret siteleri için dönüşümler uyguluyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

  • Sizi Tanıyoruz ; Ne İstediğinizi Biliyoruz
Anaokulu işletmeciliği ve okuldan uygulamasının kurucusu olarak sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Bu bilgi birikimini dijital marketenig alanına aktarmaktan gurur duyuyoruz.
  • Size özel profesyonel ekip , Her zaman sizinle!
Her şeyi biraz bilen bir personel yerine alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz size destek ve hizmet sağlamaktadır.
   
  • 7/24 destek ve anlık izleme
Latince’ de yol göstermek, akıl vermek anlamına gelen monere fiilden esinlendiğimiz panelimizi sizi bilgilendirmek için geliştirdik. Okuldan Monere paneli üzerinden işlem durumları ve anlık analizleri istediğiniz her yerden ve her cihazdan takip edebilirsiniz.

Sunduğumuz Araçları Keşfedin

Okuldan Jettnet Firmasının Yıllardır biriktirdiği tecrübesini ve birikimini kullanarak Okuldan dijital marketing müşterilerine özel araçlar sunuyor. Bu Araçları Keşfedin

Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için sıkça sorulan soruları derledik.

Hangi Paketler ile başlamam doğru olacaktır ve bu süreçte tüm paketleri kullanmalı mıyım?

Uzman ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde bizimle çalışmaya başlamadan önce size her türlü teknik desteği sağlayıp en doğru şekilde yönlendirmektedir.

Dijital pazarlama paketlerine ne kadar süre devam etmeliyim?

Seçtiğiniz paketlere ve web sitenize göre kullanım süreniz değişkenlik göstermektedir ve buna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bu hizmetleri kullanmak okuluma ne kazandırır?

Potansiyel alıcılılar tarafından daha erişilebilir hale gelerek marka bilinirliliği sağlar ve potansiyel müşterilerinizin güvenini kazandırır.

Sosyal medya içerik üretimi bu paketlere dahil mi?

Sosyal medya pazarlama paketi içerisine dahildir.

Ücretsiz Ön Analiz Talebi

Uzman ekibimizin, mevcut sitenizin durumunu ve internette yer alan dijital varlığını incelemesi için ücretsiz ön analiz raporu alabilirsiniz.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?