fbpx

Muhasebe Sistemi

Muhasebe Sistemi

Okulunuzu doğru yönetmek için muhasebe, finans, gelir gider dengesi, karlılık, nakit akışı gibi kavramları da kontrol altına almanız gerekmektedir.

Velileriniz ile olan iletişim içerisinde, onlardan alacaklarınızı bir düzen içerisinde takip etmek, ödeme hatırlatmaları yapmak, ödeme aldıkça makbuz vermek gibi eylemler bulunur.
Okul yönetimi tarafınızda ise her ay için ne kadar alacağın olduğu, an itibari ile ne kadarının tahsil edildiği, kaç aidatın gecikmede olduğu gibi durumlar vardır.
Ayrıca zaman zaman düzenlenen ücretli etkinliklere ödemelerin doğru ve eksiksiz yapıldığını da kayıt altına almak gerekir.

Bir de işin gider yönetimi tarafı vardır;
Öğretmen maaşları, sigortaları, kira, elektik, internet hizmeti gibi düzenli ödemelere ait faturalar, anlık beklenmedik giderler, kırtasiye harcamaları.....

Bir de işin gider yönetimi tarafı vardır;
Öğretmen maaşları, sigortaları, kira, elektik, internet hizmeti gibi düzenli ödemelere ait faturalar, anlık beklenmedik giderler, kırtasiye harcamaları.....

Sonu gelmeyen takip edilmesi gereken para kontolü!

Evet, çözümünüz belli. Bir muhasebe programı satın alırsınız, bu programı ve para işlerinizi yönetmek üzere de bir eleman. Ancak bunlar da ek maliyet! Üstelik yine ayrı bir yazılım, öğrenilmesi gereken yeni kavramlar, harcanacak yeni paralar!

Okuldan Muhasebe modülü kullanarak, tüm bu işlemleri ek bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.
Üstelik yeni bir yazılım olmadan, yeni şeyler öğrenmeye ve takip etmeye gerek kalmadan.

Peki Okuldan Muhasebe ile neler yapabilirsiniz?

  • Veli ödeme takviminizi oluşurabilir, sistem tarafından otomatik (sms) ödeme hatırlatmaları gönderebilir, veli ekstresini ya da ödeme makbuzunu bir butonla çıktı alabilir, dilerseniz velinize mail olarak gönderebilirsiniz.
  • Giderleriniz için kategoriler ve tedarikçi kartları oluşturabilir, gelen faturaları ve düzenli ödemeleri kasaya anlık olarak işleyebilirsiniz.
    Kasa raporu alarak, gelir gider dengenizin anlık durumunu raporlayabilir, geciken alacaklarınızı takip edebilirsiniz.
Herşeyden önemlisi, aynen okul yönetmek tarafında size sunduğumuz olanakları, Muhasebe ve Finans yapınızı da yönetmeniz için de sunmuş oluruz. Bu sayede tek bir platformda büyük resmi hızlı, kolay ve en az maliyetli şekilde görmüş olursunuz.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun !

Okuldan uygulamasının Okulunuz için özelleştirilmiş şekilde oluşturulan uygulama için ücretsiz Demo talebinde bulunun.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?