fbpx

Dijital Pazarlama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için sıkça sorulan soruları derledik.

Dijital Pazarlama çalışması detaylarını nasıl göreceğiz? Biz teknik kişiler değiliz, nasıl takip etmeliyiz?

Okuldan ailesi olarak, sizlere Türkiye’de hiçbir benzeri olmayan bir Dijital Pazarlama Takip ekranı sunmaktayız. Diğer ajansların ayda bir pdf raporları paylaşmasına karşın, biz “Monere” isimli takip aracımız ile tüm verilere sizin anlık olarak ulaşmanızı sağlarız. Hangi mecrada ne kadar harcadık, ne kadar dönüşüm sağladık gibi tüm detayları tek bir ekrandan ve istediğiniz her yerden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Daha önce SEO yapacağını söyleyen birileri ile çalıştık, memnun kalmadık. Siz neyi farklı yapıyorsunuz?

SEO ve Dijital Pazarlama her birinin kendi alt alanlarda uzmanlığını gerektiren teknik bir iştir. Tek bir kişi tarafından yapılması pek mümkün değildir ve etkin sonuçlar vermez. Ekibimiz, Dijital Pazarlama’nın tüm alt alanlarında uzman yetkin kişilerden oluşur ve herkes kendi işine odaklanır. Bu sayede gerçekleştirdiğimiz takım çalışması ile çok daha verimli sonuçlar alırız.

Web sitem Dijital Pazarlama Çalışması yapmak için uygun mu?

Web siteniz, bizimle iletişime geçtikten hemen sonra ücretsiz ön analiz çalışması ile taranarak Dijital Pazarlama çalışmasına uygunluğu belirlenir ve size raporlanır. Çıkan sonuca göre yapılması gerekenleri uzman ekibimiz sizinle paylaşır.

Sosyal Medya İçerik Üretimi ne için gerekli?

Sosyal Medya’da marka bilinirliği sağlamak ve üst sıralarda yer almak için, hesaplarınızın düzenli içerik paylaşımlarına ihtiyacı vardır. Uzman ekibimiz sizin ihtiyaçlarınıza göre haftada/ayda ne kadar içerik üretilmesi gerektiği ve ne sıklıkta paylaşım yapılması gerektiğini belirler ve buna uygun içerikler üretir.

Sosyal Medya Pazarlama Danışmanlığı ne için gerekli? Kendim de reklam verebiliyorum?

Uzman ekibimizin sunduğu Sosyal Medya Pazarlama Danışmanlığı, yapılan teknik incelemeler sonrasında sizin hesaplarınız ile doğru hedeflenmiş kitleye nokta atışı ulaşmanızı sağlar. Siz kendi vereceğiniz reklamlarda daha fazla para harcayarak daha geniş kitleye reklam yapabilir ve böylece sonuç alamayabilirsiniz. Uzman ekibimiz, doğru teknik çalışmalar ve daha az reklam bütçesi ile tam olarak sizin istediğiniz müşteri profiline odaklanan çalışmalar yaparız.

Google Haritalar'da önde çıkmak için ne yapmalıyım?

Google haritalarda önde olmanız,  aynı sosyal medya ve web site trafiğinde olduğu gibi ne kadar istikrarlı bilgi girdiğinize ve haritalar uygulamanızı ne kadar güncel tuttuğunuz ile ilgilidir. Google Haritalar Yönetimi hizmetimizde sürekli olarak hesabınıza bilgi akışı sağlar ve güncellemeler yaparız. Bu sayede Google Haritalarda kendi bölgenizde daha üst sıralarda yer alırsınız.

SEO Hizmeti nedir?

SEO, Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) kelimelerinin kısaltmasıdır. Google arama algoritmalarını sürekli olarak yeniler ve geliştirir. Biz de bu sitenizin sürekli olarak bu yenilenen algoritmalara uygun olmasını SEO hizmeti  ile sağlarız.

Reklam harcaması yapmadan web site trafiğimi yükseltemez miyim?

Web sitenizin optimizasyon puanları incelenerek sadece SEO çalışması ile verimli bir çalışma yapılabilir mi kontrol sağlanabilir. Bu bilgiye erişmek için ücretsiz ön analiz çalışmamızı talep edebilirsiniz.

Web sitemin Google reklamlarda yer alması için ne kadar harcama yapmak gerekli?

Web sitenizin Google reklamlar sekmesinde yer alması için, sitenizin ön inceleme raporu sonuçlarına bakılarak önerilen başlangıç bütçeleri belirlenir. Sonrasında bütçe yönetimi uzman ekibimiz tarafından sizin de bilginiz dahilinde sağlanır.

Web sitemin Google'da daha yukarıda çıkması için ne yapmalıyım?

Web sitenizin Google arama sonuçlarında organik olarak yukarıda çıkması için SEO  çalışması yapılmalı. Bu çalışma için bizden ücretsiz ön analiz hizmeti alabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Paketlerinden hangisi ile başlamam doğru olacaktır ve bu süreçte tüm paketleri kullanmalı mıyım?

Uzman ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde bizimle çalışmaya başlamadan önce size her türlü teknik desteği sağlayıp en doğru şekilde yönlendirmektedir.

Dijital pazarlama paketlerine ne kadar süre devam etmeliyim?

Seçtiğiniz paketlere ve web sitenize göre kullanım süreniz değişkenlik göstermektedir ve buna göre çalışma takvimi siteye özel yapılmaktadır.

Dijital Pazarlama hizmetlerini kullanmak okuluma ne kazandırır?

Dijital Pazarlama Hizmetleri ile web siteniz, potansiyel müşterileriniz tarafından daha erişilebilir hale gelir ayrıca müşterilerinize marka bilinirliliği ve güven sağlarsınız.

Instagram'da doğru kişilerin karşısına çıkmak için ne yapmalıyım?

Instagram ve Facebook’da doğru kişilerin karşısına çıkmak için Sosyal Medya Pazarlama Danışmanlığı ve Sosyal Medya İçerik Üretimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Ön Analiz Talebi

Uzman ekibimizin, mevcut sitenizin durumunu ve internette yer alan dijital varlığını incelemesi için ücretsiz ön analiz raporu alabilirsiniz.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?