fbpx

Medya

Okuldan Genel Tanıtım Videosu

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması; Muhasebe, Anket, Okul Yönetimi, Fotoğraf ve video düzenleme gelişmiş paylaşım seçenekleri, Anlık Yazışma ve daha birçok özellik, Kişiselleştirilmiş logonuz ile size özel uygulama çözümü sunuyor.
Tüm bu özellikleri ve hangi aşamalarda kullanıldığını anlamak için lütfen yandaki videoyu izleyiniz.

Okuldan Medya Paylaşımı

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması kullanarak, öğretmenlerimiz çektiği fotoğrafları ve videoları, tıpkı (Instagram, Facebook gibi) diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi, fotoğraf editleme, etiket ekleme, efekt uygulama, video ve fotoğraf kesme gibi onlarca özelliği kullanarak paylaşabilirler.

Okul İletişim Defteri

Öğretmen tarafından Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması kullanılarak doldurulan okul iletişim defteri, anlık olarak velilere bildiri olarak düşer ve veliler bu sayede anlık olarak aklındaki tüm sorulara yanıt bulmuş olur. Bu sayede kırtasiye masraflarını da düşürmüş olursunuz.

Okuldan Muhasebe Modülü

Okuldan Muhasebe modülü kullanarak, tüm ön muhasebe, gelir-gider takibi, veli aidat takibi gibi işlemleri ek bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.
Üstelik yeni bir yazılım olmadan, yeni şeyler öğrenmeye ve takip etmeye gerek kalmadan, tek platformdan.

Okuldan Yönetici Mobil Uygulaması

Okuldan Yönetici Mobil uygulaması ile Android ya da IOS işletim sistemli telefonlarınızdan, siz nerede olursanız olun, yönetim panelimizden yapabildiğiniz tüm işlemleri yapabilir ve her şeyi anlık olarak takip edebilirsiniz.
Üstelik mobil uygulamanızda tüm eylemler telefonunuza bildiri olarak düşerler. Böylece hiçbir şeyi kaçırmaz ve en ince detaylardan bile haberdar olursunuz.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?