fbpx

Medya Paylaşım Özelliği

Medya Paylaşımı

Milli Eğitim Bakanlığının 7 Mart 2017 tarihinde yayımladığı genelge ile çocukların fotoğraflarının sosyal medyada ve herkes tarafından erişilebilir elektronik mecralarda paylaşılması yasaklanmıştır. Bu sayede, çocuğunuza ait fotoğrafların başkaları tarafından ele geçirilmesi ve uygun olmayan şekilde kullanılmasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması Medya Paylaşımı özelliği ile sınıf içinde ve etkinliklerde çekilen fotoğraf ve videolar kapalı devre olarak sadece ilgili velilerin ulaşabileceği şekilde paylaşılır. Böylece dijital dünyada çocuklarınıza ait görüntüler dolaşmaz.

Öğretmenler ve veliler sadece kendilerine okul yönetimi tarafından sağlanan kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile uygulamaya erişim sağlayabilirler. Bu sayede çocuklarına ait fotoğraflar herhangi bir sosyal medya ya da mesajlaşma yazılımı kullanılmadan velilere güvenli bir şekilde ulaştırılmış olur.

Okuldan ailesi olarak, mobil dünyadaki yenilikleri gün be gün yakınen takip ediyor ve sizler için geliştiriyoruz.

Artık Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması kullanarak, öğretmenlerimiz çektiği fotoğrafları ve videoları, tıpkı (Instagram, Facebook gibi) diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi, fotoğraf editleme, etiket ekleme, efekt uygulama, video ve fotoğraf kesme gibi onlarca özelliği kullanarak paylaşabilirler.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun !

Okuldan uygulamasının Okulunuz için özelleştirilmiş şekilde oluşturulan uygulama için ücretsiz Demo talebinde bulunun.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?