fbpx

Dil Desteği

Dil Desteği

Tüm dünyanın hızlı bir şekilde globalleştiği ve sınırların giderek daha hızlı etkisini yitirdiği günümüzde, tüm yazılım ara birimlerinde farklı dillerde iletişim sağlama gereksinimi önemli hale geldi.

Bu doğrultuda Okuldan Anaokulu mobil uygulaması olarak İngilizce dil desteğini 2022-2023 eğitim yılı başlamadan özelliklerimiz arasına eklemek istedik. Bu sayede okulunuzdaki yabancı uyruklu ailelerin ve öğretmenlerin de Okuldan uygulamasını İngilizce dilinde kullanabilmesini sağlamış oluyoruz.

Dil desteği veli ve öğretmen uygulamalarında şu anda İngilizce olarak kullanılabilir durumdadır. Her bir kullanıcı sisteme giriş yaparken hangi dil ile giriş yapmak istediğini seçerek, başka bir ayara gerek kalmadan kolayca istediği dildeki ekranlara ulaşabilir.

Ayrıca çoklu dil desteğimiz sayesinde, sizden gelecek farklı dil seçeneği taleplerini de, çok hızlı bir şekilde sisteme ekleyerek kullanıma hızlıca sunabiliriz.

Evet, çözümünüz belli. Bir muhasebe programı satın alırsınız, bu programı ve para işlerinizi yönetmek üzere de bir eleman. Ancak bunlar da ek maliyet! Üstelik yine ayrı bir yazılım, öğrenilmesi gereken yeni kavramlar, harcanacak yeni paralar!

Okuldan Muhasebe modülü kullanarak, tüm bu işlemleri ek bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.
Üstelik yeni bir yazılım olmadan, yeni şeyler öğrenmeye ve takip etmeye gerek kalmadan.

Peki Okuldan Muhasebe ile neler yapabilirsiniz?

  • Veli ödeme takviminizi oluşurabilir, sistem tarafından otomatik (sms) ödeme hatırlatmaları gönderebilir, veli ekstresini ya da ödeme makbuzunu bir butonla çıktı alabilir, dilerseniz velinize mail olarak gönderebilirsiniz.
  • Giderleriniz için kategoriler ve tedarikçi kartları oluşturabilir, gelen faturaları ve düzenli ödemeleri kasaya anlık olarak işleyebilirsiniz.
    Kasa raporu alarak, gelir gider dengenizin anlık durumunu raporlayabilir, geciken alacaklarınızı takip edebilirsiniz.

Herşeyden önemlisi, aynen okul yönetmek tarafında size sunduğumuz olanakları, Muhasebe ve Finans yapınızı da yönetmeniz için de sunmuş oluruz. Bu sayede tek bir platformda büyük resmi hızlı, kolay ve en az maliyetli şekilde görmüş olursunuz.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun !

Okuldan uygulamasının Okulunuz için özelleştirilmiş şekilde oluşturulan uygulama için ücretsiz Demo talebinde bulunun.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?