fbpx

Programlar ve Bültenler

oğ (6)

Programlar ve Bültenler

Anaokulları mevcut düzende aylık olarak her gün çocuklar için yapılan yemekler ve ara öğünlerin bir programını çıkartır. Ayrıca her bir sınıf için ders ve etkinlik programlarının listesi, dönemsel olarak yayımladıkları bültenler ve yabancı dil, çocuk gelişimi ve çeşitli alt branşlar için raporlar yayımlar ve bunların tamamını her bir öğrenci için tek tek yazdırarak velilere ulaştırırlar.

Tüm bunlar olurken çocuğumuzun tüm bu evrakları çantasında taşımak zorunda kalması ve velilere ne kadar sağlıklı bir şekilde ulaştığı sorun olarak kalır hep bir köşede.
Ayrıca bu işlemler için yıl boyunca harcanan kağıt miktarı da işin bir diğer sorunlu tarafı.

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması ile ders programları, yemek programları, bültenler ve gelişim raporlarının tamamı elektronik ortamda mobil uygulama kullanılarak yapılır.
Böylece ilgili yüklemeler okul yönetimi tarafından yapıldığı anda velilere anlık bildiriler ile haber verilmiş ve velinin en hızlı şekilde paylaşılan bilgiyi okuması garanti altına alınmış olur. Ayrıca önemli ölçüde kağıt maliyetinin ve daha fazla ağaç kesmenin bir nebze de olsa önüne geçmiş oluruz.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun !

Okuldan uygulamasının Okulunuz için özelleştirilmiş şekilde oluşturulan uygulama için ücretsiz Demo talebinde bulunun.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?