fbpx

Google Reklam Danışmanlığı

Google Reklam Danışmanlığı

  • Anahtar Kelime Analizi
Bulunduğunuz sektöre ait kapsamlı bir anahtar kelime ve rakip analizi ile pazara hangi kelimelerle çıkmanız gerektiğini araştırabiliriz.
  • Günlük Bütçenin Belirlenmesi ve Reklamın Oluşturulması
İşletmenizin bütçesine uygun bir maliyet belirledikten sonra, hedeflerinize uygun bir reklam türüyle, istenilen lokasyonlarda ve hedef kitlelerinde reklam vermeye başlayabiliriz.
  • Reklam Optimizasyonu ve Düzenli Takibi
Sadece tek bir reklam için değil hesabınızdaki bütün reklamlar için optimizasyon puanını artırarak, bütçenizi değiştirmeden daha çok geri dönüş almanızı sağlayacak iyileştirmeler yapabiliriz. Aynı zamanda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yine çözmeye çalışan biz olacağız.
  • Periyodik Raporlar İle Bilgilendirme ve Anlık Müdahale
Aylık veya haftalık olarak, hangi reklam gruplarından, hangi anahtar kelimelerden ve hangi lokasyonlardan ne kadar geri dönüş aldığımızı gösteren düzenli raporlar oluşturabiliriz. İlerlemeye göre istediğimiz kampanyada veya reklam grubunda; reklamı durdurma, bütçeyi değiştirme, anahtar kelime ekleme veya çıkarma gibi birçok durumda anlık müdahale edebiliriz.
Google ADS hesabı danışmanlığı almadan hesabı kendi kendinize yönetmeniz maliyet açısından hep daha büyük sonuçlara yol açacaktır. Danışmanlık hizmeti alarak aynı bütçeyle daha güzel geri dönüşler elde edebilirsiniz.

Neden bizi seçmelisiniz?

  • Sizi Tanıyoruz ; Ne İstediğinizi Biliyoruz
Anaokulu işletmeciliği ve okuldan uygulamasının kurucusu olarak sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Bu bilgi birikimini dijital marketenig alanına aktarmaktan gurur duyuyoruz.
  • Size özel profesyonel ekip , Her zaman sizinle!
Her şeyi biraz bilen bir personel yerine alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz size destek ve hizmet sağlamaktadır.
   
  • 7/24 destek ve anlık izleme
Latince’ de yol göstermek, akıl vermek anlamına gelen monere fiilden esinlendiğimiz panelimizi sizi bilgilendirmek için geliştirdik. Okuldan Monere paneli üzerinden işlem durumları ve anlık analizleri istediğiniz her yerden ve her cihazdan takip edebilirsiniz.

Sunduğumuz Araçları Keşfedin

Okuldan Jettnet Firmasının Yıllardır biriktirdiği tecrübesini ve birikimini kullanarak Okuldan dijital marketing müşterilerine özel araçlar sunuyor. Bu Araçları Keşfedin

Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için sıkça sorulan soruları derledik.

Hangi Paketler ile başlamam doğru olacaktır ve bu süreçte tüm paketleri kullanmalı mıyım?

Uzman ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde bizimle çalışmaya başlamadan önce size her türlü teknik desteği sağlayıp en doğru şekilde yönlendirmektedir.

Dijital pazarlama paketlerine ne kadar süre devam etmeliyim?

Seçtiğiniz paketlere ve web sitenize göre kullanım süreniz değişkenlik göstermektedir ve buna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bu hizmetleri kullanmak okuluma ne kazandırır?

Potansiyel alıcılılar tarafından daha erişilebilir hale gelerek marka bilinirliliği sağlar ve potansiyel müşterilerinizin güvenini kazandırır.

Sosyal medya içerik üretimi bu paketlere dahil mi?

Sosyal medya pazarlama paketi içerisine dahildir.

[/vc_section]

Ücretsiz Ön Analiz Talebi

Uzman ekibimizin, mevcut sitenizin durumunu ve internette yer alan dijital varlığını incelemesi için ücretsiz ön analiz raporu alabilirsiniz.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?