fbpx

Google Haritalar Yönetimi

Google Haritalar Yönetimi

Google haritalar sayesinde harita üzerinde konumunuz daha kolay ve hızlı bir şekilde belirleniyor. Bunun beraberinde Google haritalar size bir çok avantaj sağlıyor. Bazı avantajlarından bahsedelim;

  • Google haritalar ile mevcut müşteriniz konumunuzu çok daha kolay bulabilecektir. Bu durum doğrudan performansınıza yansıyacaktır.
  • Harita üzerinden herhangi bir arama yapılırken sizim işletmenizin görselleri sistemde yer alır. Böylece ekstra bir reklam işlemine gerek kalmadan potansiyel müşteriler ile firmanızı karşı karşıya getirir.
  • Müşteriler google haritalar üzerinde bulunan yorum ve görseller doğrultusunda çeşitli fikirler oluştururlar. İşletmenize gelen yorum ve görseller bu durumda büyük rol oynar.
  • Google haritalar üzerinde bulunan işetmenizi bilgileri işletme performansınızı doğrudan etkiler.

Neden bizi seçmelisiniz?

  • Sizi Tanıyoruz ; Ne İstediğinizi Biliyoruz
Anaokulu işletmeciliği ve okuldan uygulamasının kurucusu olarak sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Bu bilgi birikimini dijital marketenig alanına aktarmaktan gurur duyuyoruz.
  • Size özel profesyonel ekip , Her zaman sizinle!
Her şeyi biraz bilen bir personel yerine alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz size destek ve hizmet sağlamaktadır.
   
  • 7/24 destek ve anlık izleme
Latince’ de yol göstermek, akıl vermek anlamına gelen monere fiilden esinlendiğimiz panelimizi sizi bilgilendirmek için geliştirdik. Okuldan Monere paneli üzerinden işlem durumları ve anlık analizleri istediğiniz her yerden ve her cihazdan takip edebilirsiniz.

Sunduğumuz Araçları Keşfedin

Okuldan Jettnet Firmasının Yıllardır biriktirdiği tecrübesini ve birikimini kullanarak Okuldan dijital marketing müşterilerine özel araçlar sunuyor. Bu Araçları Keşfedin

Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için sıkça sorulan soruları derledik.

Hangi Paketler ile başlamam doğru olacaktır ve bu süreçte tüm paketleri kullanmalı mıyım?

Uzman ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde bizimle çalışmaya başlamadan önce size her türlü teknik desteği sağlayıp en doğru şekilde yönlendirmektedir.

Dijital pazarlama paketlerine ne kadar süre devam etmeliyim?

Seçtiğiniz paketlere ve web sitenize göre kullanım süreniz değişkenlik göstermektedir ve buna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bu hizmetleri kullanmak okuluma ne kazandırır?

Potansiyel alıcılılar tarafından daha erişilebilir hale gelerek marka bilinirliliği sağlar ve potansiyel müşterilerinizin güvenini kazandırır.

Sosyal medya içerik üretimi bu paketlere dahil mi?

Sosyal medya pazarlama paketi içerisine dahildir.

Ücretsiz Ön Analiz Talebi

Uzman ekibimizin, mevcut sitenizin durumunu ve internette yer alan dijital varlığını incelemesi için ücretsiz ön analiz raporu alabilirsiniz.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?