fbpx

Canlı Yardım

Adsız tasarım (40)

Canlı Yardım

Teknolojinin hızla akıp gittiği, her gün bir yenisinin eklendiği dünyada kullanıcı alışkınlıklarımız, teknoloji ile olan bağımız her gün değişmeye ve gelişmeye devam ediyor.
Bu hızı yakalamak neredeyse imkansız ancak bazen de bir o kadar eğlenceli.

Okuldan uygulaması ile sizlere bir çok kolaylık sunmayı hedefliyoruz ve bunu olabildiğince kolay hale getirmeye çalışıyoruz.

Ancak hepimizin zaman zaman desteğe ihtiyacı oluyor. Bazı eylemlerin nasıl yapılması gerektiğini birilerine sormak durumunda kalıyoruz.
Bu nedenle size yardımcı olacak iki modülümüz var.

1
İlki; okullarımızın yönetim panelimiz üzerinden işlemleri nasıl yapacağını tek tek anlatan, içinde onlarca video ve yardım metinlerini barındıran yardım modülü. Üstelik bu modülde cevap bulmak istediğiniz kelimeleri sadece arama kutucuğuna yazmanız yeterli. Google kullanmak kadar kolay ve hızlı.
2
İkinicisi ise; okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin anlık olarak yardım alabileceği Canlı Yardım modülümüz. Canlı Yardım kullanarak istediğiniz her an, gerçekleştirmekte ya da bulmakta zorluk çektiğiniz, ya da teknik problemler yaşadığınız durumları bizimle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun !

Okuldan uygulamasının Okulunuz için özelleştirilmiş şekilde oluşturulan uygulama için ücretsiz Demo talebinde bulunun.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?