fbpx

Anket

Adsız tasarım (41)

Anket

Günümüzde birlikte çalıştığımız, hizmet verdiğimiz kurum ya da insanların memnuniyet düzeylerini ölçmek, onlardan düzenli olarak geri bildirimler almak, iletişim kurduğumuz her an ya da verdiğimiz her hizmet sonrasında beklentisinin ne kadar karşılığındığı ölçmek çok önemli ve değerli.
Bu sebeple kurulmuş olan memnuniyet ölçme anket hizmeti sağlayan yüzlerce yerel ve global dijitial anket şirketi mevcut. Bu şirketlere hizmetleri karşılığında, her anket başına, aylık, yıllık gibi programlar çerçevesinde ücret öder ve hizmet alırsınız.

Biz anaokulu yönetmenin ne kadar özen gerektiren bir iş olduğunu, ilişkilerin, geri dönüşlerin, veli memnuniyetinin ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz.

Bu sebeple, siz anaokulu kurucularımızın anket ihtiyacını ek bir ücret talep etmeden karşılamaya ve velileriniz ile daha iyi bir iletişim kurmanıza yardımcı olmaya karar verdik.

Okuldan Anaokulu Mobil Uygulaması içerisinde bulunan Anket modülü ile, ücret ödeyerek diğer şirketlerden satın alacağınız anket hizmetlerinde bulabileceğiniz her şeyi, hatta daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.
Okuldan Anaokulu Anket Modülü sayesinde, istediğiniz her an, aylık, dönemlik, yıllık sınırsız sayıda anket düzenleyebilir, sonuçlarını yönetim paneliniz üzerinde raporlayabilirsiniz.
Anket içerisinde belirlenmiş katı kurallar ile çevrelenmiş soru cevap mekanizması yerine, başlığına, tüm soruların ve cevapların içeriğine, cevap tiplerine (çoktan seçmeli, serbest metin gibi), ne zaman başlayıp sonlanacağına kadar her şeyine sizin karar verebileceğiniz bir yapı bulunur.

Anketiniz yayınlandığı anda velilerinize bildiri düşer. Kaç velinizin ankete katıldığını, kaç kişinin kaldığını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun !

Okuldan uygulamasının Okulunuz için özelleştirilmiş şekilde oluşturulan uygulama için ücretsiz Demo talebinde bulunun.

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?