Anaokulu mobil uygulaması ile mobil bildirinin yararları

Ç
Çağımızın sorunu; hızlı yaşam. Çok iş, az zaman. Bitmeyen yapılması gerekenler listesi. Bu hıza yetişebilmek içim kullandığımız tablet, telefon, bilgisayar, internet, e-ticaret, online işlemler gibi teknolojilere rağmen yine de bitmeyen listeler.

Peki bu arada gerçekten yaşama ve birbirimize ayırdığımız zaman ne kadar? Daha da önemlisi çocuklarımıza ve çocuklarımızın sağlığı, güvenliği, iyi olup olmadığı gibi bizi hep endişelendiren sorular?

Hayatımızı kolaylaştırmak için kullandığımız teknolojiler, özellikle cep telefonları bizim adımıza artık birçok şeyi takip etmeye ve bize hatırlatmaya yardımcı oluyor. İnternet mağazalarından satın aldığımız ürünler, online kargo takibi, mobil bankacılık ve daha birçok kolaylık.

Peki, sabah 8:30 da servise verdiğiniz ve kreşe giden çocuğunuz ile iletişiminiz gün boyu nasıl oluyor? Bunca iş ve takip edilmesi gereken kişisel işlerinizin yanında çocuğunuzun güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz? Anaokullarının ve annelerin de okula giden çocukları için teknolojiyi kullanmalarının vakti geldi de geçiyor bile. Bir düşünün, çocuğunuz okula sağ salim teslim olduğunda aynı size gelen çok önemli olduğunu düşündüğünüz diğer bildirimler gibi, cep telefonunuza bir bildirim gelse: Çocuğunuz okula vardı! Peki ya gün içinde hangi yemeği ne kadar yedi? Uyudu mu? Gün boyunca nasıldı acaba? Hep bilmek istediğiniz, ama hiç sormak için zaman olmadığı, ayrıca okul yönetimi ve öğretmenin de cevaplamak için zaman bulamayacağı tüm yanıtlar yine cep telefonunuza gelse?

Anaokulu mobil uygulaması kullanarak tüm bunları sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzda kurulu bir anaokulu mobil uygulaması mobil bildirim teknolojisini kullanarak tıpkı diğer uygulamalarda olduğu gibi size, çocuğunuzun durumu hakkında her şeyi iletebilir.

Anaokulu mobil uygulaması kullanmak aynı zamanda tüm cevap bekleyen velilere tek tek zaman bulamayan değerli öğretmenlerimizin işini de çok kolaylaştıracaktır. Anaokulu mobil uygulamasının mobil bildirim özelliği sayesinde gün içerisinde toplam birkaç saniyenizi ayırarak sizi endişelendiren tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Artık teknolojiyi alış-veriş, oyun, eğlence, sosyal medya dışında çocuklarımızın güvenliği ve gelişim takibi için kullanmanın vakti geldi.